Genel ve Özel Akvaryum Tasarımı

İnsanoğlunun tarih boyunca bilinmeyene karşı olan merakı sualtı yaşamına ve genel akvaryumlara yönelik ilgisinin nedenlerinden biridir. Genel ve özel akvaryumlar bu zengin yaşam çevresine açılan bir pencere işlevi görür ve değerli bir çekim noktasını temsil eder.

Şehir akvaryumları ve diğer büyük akvaryumlar gelişmenin ve çevre bilincinin simgesidir. Bu nedenle, milyonlarca insanı çekerler yüksek kârlılık ve yatırım getirisi sunarlar. Sonuç olarak, ülke açısından turizmi ve refahı geliştirirler.

Akvaryumun su altındaki dünya ile bağ kurmamıza olanak sağlayan şeffaf yapısı, cam yerine, kolay şekillendirilebilmesi açısından yüksek su basıncına karşı mukavemete sahip olan daha şeffaf akrilik malzemelerle farklı bir boyuta sahip olmuş ve tüm akvaryumların dünyada bilinen mekânsal yapısının zenginleştirilmesi için ana etken haline gelmiştir.

Gezinti tünelleri ve birçok okyanus türü de dahil, köpekbalıklarına dokunacak kadar yaklaşmamıza olanak sağlayan akvaryumlar akrilik malzeme ile etkileyici boyutlar ve biçimler kazanmıştır.

Şehir akvaryumları ya da ticari akvaryumlar ziyaretçiler için eğlence merkezleridir. Ek olarak, özellikle çocuk ziyaretçilerin eğitimine büyük katkıda bulunurlar. Ayrıca, zengin içeriğe sahip etkileşimli alanları sayesinde, insanlara deniz ve okyanusların canlıları hakkında bilgi sunarlar.

Son olarak, akrilik akvaryum panelleri ya da cam akvaryum panelleri ziyaretçilere sualtı izlenimi aktarır.

Genel Akvaryum Danışmanlık Hizmetleri

Kişiye Özel Akvaryum Hizmetlerimiz Tasarımı, Yönetimi, İşletmeyi ve Bakımı içerir.

Public-aquariums-design-operation-manufacture-maintenance

TDE, Akvaryum İşletmesi ve Akvaryum Bakımı’nın yan sıra Akvaryum Tasarımı, Akvaryum Alımı, Akvaryum Yapımı konusunda danışmanlık hizmetleri sunar.

Ayrıca, inşaat şirketleri ile istikrarlı ve uzun süreli ortaklıklarımız olup mükemmel sonuçlar garanti edebiliriz.

Son 25 yıldır anahtar teslimi genel akvaryumlar ve kişiye özel akvaryumlar teslim ediyoruz. Ek olarak, alışveriş merkezi akvaryumları ve ticari akvaryumlar inşa etme konusunda engin bir deneyime sahibiz. Bu nedenle, gerisi müşterimizin beklentileri ve ihtiyaçları üzerinde durarak çözümler üretmeyi sağlamamıza kalır.