Aquatik Yapılar için Akvaryum Bakım ve Yönetim Hizmetleri

Deneyimli ekibimiz her boyuttaki akuatik projeler konusunda profesyonel akvaryum bakım hizmeti vermektedir. Ekibimiz, kendi alanında uzman, su ürünleri mühendisleri, biyologlar, teknisyen ve danışmanlardan oluşmaktadır. Anahtar teslim akvaryum projesini teslim eder etmez, müşterimizin talebi üzerine tesisinde bulunan personeline, bitirmiş bulunduğumuz projenin detayları hakkında kapsamlı bir eğitim verebiliriz. Buna ek olarak, akvaryumun işletilmesi esnasından uzaktan yada yerinde yardımda bulunduğumuz gibi, teknik yardım ve destekte de bulunabiliriz. Suyla ilgili tesisleriniz hakkında yönetim ve bakım hizmeti almak için lütfen hemen TDE AQUA ile irtibata geçin. Özel dizayn akvaryumunuzun işletilmesine dair çeşitli paketlerimiz bulunmaktadır.

Dev Akvaryum Bakımı

Firmamız akvaryum yönetim ve işletim hizmetleri sunmaktadır. Bundan başka, yapacağımız bakımla ilgili program, genellikle ayda iki veya ikiden fazla ziyaretle gerçekleştirilir ancak talebiniz üzerine bunu sizin isteklerinize uygun bir biçimde şekillendirebiliriz. Teknisyenlerimiz, akvaryumunuzun görselliği yanı sıra akvaryumda yaşayan canlıların sağlık ve kendi ortamlarında huzurlu olmaları konusu üzerine de odaklanır.

Deneyimli ekibimiz, balık ve yaşayan organizma seçimi esnasında müşterimize kılavuzluk ederek yardımda bulunur. Bunun yanı sıra, balık tür ve çeşitlerinin tasarımı ve yaşama kabiliyeti hakkında belirgin ölçüde bilgi birikimine sahibiz.

Bu sebepten dolayı elde edilmesi mümkün olan en iyi sonucu elde ederiz. İşinin ehli, vasıflı kadromuz, düzenli olarak gerçekleştirdikleri ziyaretler aracılığıyla, sistemin uzun ömürlülüğü açısından oldukça önemli öğeler barındıran elektrikli elemanlar ile filtre sistemlerinin kusursuz bir biçimde çalışmasını sağlar

Bakım ile ilgili hizmetlerimiz:

  • Tesis personeline eğitim,
  • Uzaktan yardım,
  • Yerinde yardım
  • Teknik yardım

Canlı Akvaryum Organizmaları

Akvaryum ve göletlerdeki en önemli unsur, balık ve mercanlar açısından, akvaryum içinde yaşayan organizmaların yüksek hayatta kalabilirlik oranıdır. Bazen yanlış bir seçim onların hayatlarına mal olabilir çünkü bu tür canlılar kötü koşullar altında hayatta kalma kabiliyetlerini yitirir. Sergilenen şeyin bakımına ilişkin yıllık sözleşmelerimizde de belirtildiği üzere, canlı organizmaların kararlaştırdığımız şartlar altında yaşayacakları ve sağlıklı olacakları konusunda garanti veririz.